0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Koltuk Döşeme

Beşiktaş Koltuk Döşeme

Beşiktaş Koltuk Döşeme

Beşiktaş koltuk döşeme firmamız asla bulunduğu konumu yeterli görmemekte ve her zaman kendini geliştirmeye devam etmektedir. Koltuk döşeme işlemi; eskimiş koltuklarınızın üzerine yeni desenlerin döşenmesine verilen isimdir. Koltuk döşeme işlemi için firmamızın bünyesinde birçok desen bulunmaktadır. Bu desenler arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanında daha önce yaptığımız örneklere bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Firmamız diğer firmalara kıyasla oldukça hızlı hizmet vermektedir. Diğer firmalar sizlere günler sonrasını söylese bile firmamız saatler içerisinde işinizi çözmektedir. Bizlerin bu kadar hızlı olmasındaki ana etken kullandığımız makineler ve çalıştığımız personelin kalitesidir. Firmamız bünyesine asla kalitesiz personelleri almamaktadır. Bünyemizde bulunan her personel işin gerekliliklerinin farkında olan, gerekli el becerisine sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Firmamız için personel alımında ana belirleyici etken; işin yükümlülüklerini kaldırabilecek kişiler olmasıdır.

Beşiktaş koltuk tamiri konusunda diğer firmalara fark atan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmuştur. Firmamızın ana prensibi sizlerin memnun olması üzerine kuruludur. Bizim için en büyük kazanç sizlerin memnun olduğu işlerdir.

Koltuk tamiri, koltuk döşeme, oldukça ucuz yollu işlemler arasında gelmektedir. Koltuğun durumuna göre 10 liradan – 1000 liraya kadar tamirat işlemleri değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için firmamıza başvurabilirsiniz. Bizlere ödediğiniz her kuruş sizlerin bilgisi dâhilinde olacak ve asla sürpriz fatura ile karşılaşmayacaksınız.

Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme, koltuk döşeme,kanepe döşeme ve her model ofis büro koltuk tamiri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı koltuk döşeme ve koltuk tamiri değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Berjer döşeme ve tamiri olarak her model koltuk,berjer,sandalye,kanepe,chester, renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Beşiktaş Koltuk Döşeme

Beşiktaş Koltuk Döşeme

Koltuk döşeme, sandalye döşeme, berjer döşeme, ofis büro koltuk tamiri ve özel ölçü koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
WhatsApp