0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Beykent Koltuk Döşeme

Beykent Koltuk Döşeme

Beykent Koltuk Döşeme ve Tamir

Beykent koltuk döşeme ve tamir konusunda atölyemiz sizlere en geniş çaplı hizmetleri vermektedir. A’dan z’ye bütün işlemlerin gerçekleştirilmesi tek bir yerden yapıldığı için emniyetli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Elbette bu kaplama işlemleri kadar seçilecek olan kumaşın sizlere uygunluğu da çok büyük önem taşımaktadır. Bizlere geldiğiniz zaman bu işlemleri yaptırmak için öncelikli olarak ekiplerimiz sizlere belirli kartelaları sunacaktır. Bu kartelaların içerisinden renk ve kumaş seçimini yapabilirsiniz. Çoğunlukla pamuklu kumaşlar tercih edilmektedir. Pamuklu kumaş sayesinde aslında daha sağlıklı ve doğru geri dönüşlerin alınması sağlanacaktır. Bu yüzden de sizler de işlemlerinizi zaman kaybettirmeden gerçekleştirebilirsiniz. Belirli bir kullanım sonrasında koltuklarını elbette ki üst kısımlarında yıpranmalar ya da solmaları olacaktır. Bu renk solması illa ki güneşe maruz kalmak olmamaktadır.

Beykent Koltuk Döşeme

Elbette ki belirli süre oturmuş koltuklarda farklı yıpranmalar da ve yahut da çeşitli yanmalar karşımıza çıkabilir. Bununla birlikte evlerde rutubet olması durumunda koltukların iç kısımlarında veya dış kısımlarında bulunan ahşapların yıpranması ya da kırılması gibi durumlar da söz konusu olmaktadır. Tüm bunların hepsinin tamirinin ve bakımının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aksi halde doğru yapılmamış bakım işlemleri sizlerin tam olarak koltuğunuzu kullanamamanıza hatta kaybetmenize kadar götürebilecek bir süreci başlatacaktır. Beykent koltuk döşeme konusunda hizmet veren ekiplerimiz bunları çok geniş bir çerçevede ve almakta ve sizlere gereken işlemlerin sunulmasını sağlamaktadır.

Beykent Koltuk Tamiri

Firmamız gerekli işlemleri çok büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmektedir. Böylece işlemleriniz kaliteli ve doğru bir şekilde yapılırken aynı zamanda uygun fiyatlı bir şekilde eşyalarınızı değiştirmiş olursunuz. Çünkü şunu söylemek gerekir ki özellikle mobilya değişimi ciddi bir maliyettir. Bu maliyetlerin altına girmek istemeyebilirsiniz. Dekorasyonunuza uygun bir kumaş seçimi yaparak hem bakımını yaptırabilir aynı zamanda da dilerseniz normal şartlarda sadece dekoratif bir değişiklik yapmak istediğinizde dahi Beykent koltuk tamiri konusunda da bilgi alabilirsiniz. Her zaman firmamız gereken hassasiyeti gösterecektir. Böylece sizler de çok daha rahat bir şekilde geri dönüşler alabilir ve işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme, koltuk döşeme, ofis büro koltuk tamiri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Berjer döşeme ve tamiri olarak, her model koltuk,berjer,sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Beykent Koltuk Döşeme ve TamirKoltuk, sandalye, berjer, ofis büro kanepe tamiri ve imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

 

 

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us