0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Çatalçeşme koltuk döşeme ve tamiri

Çatalçeşme koltuk döşeme ve tamiri

Çatalçeşme Koltuk Döşeme ve Tamiri

Çatalçeşme koltuk döşeme ve tamiri yıllardan bu yana firmamız tarafından oldukça titizlik ile yapılan hizmetler arasında gelmektedir. Firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına kendini her geçen gün, birçok yönden geliştirmekte ve eksikliklerini kapatmaktadır. Mükemmele ulaşmayı amaçlayan firmamız, hiçbir zaman bulunduğu konumu yeterli görmemektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yalnızca Türkiye standartlarını değil aynı zamanda Dünya standartlarını takip eden firmamız, tüm müşterilerine Dünya standartlarında hizmet vermektedir. Yani şuanda sunduğumuz hizmet, diğer birçok ülkede sunulan son teknoloji hizmet ile aynıdır. Sunduğumuz son teknoloji hizmet sayesinde, işleriniz olabildiğince hızlı ve sorunsuz biçimde bitmektedir. Yıllar önce bir koltuk döşeme veya tamiri günler sürse de günümüzde saatler içerisinde bile yapılabilmektedir. Firmamız genellikle sizlere belirttiği süre içerisinde koltuklarınızın teslimatını yapmaktadır. İstanbul koltukcu firmamız yalnızca döşeme ve tamirat aşamasında değil aynı zamanda teslim almadan, paketlemeye birçok aşamada en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Çatalçeşme koltuk döşeme firmamız, yıllardan bu güne en kaliteli hizmeti müşterileri sunmaktadır. Üstelik sunduğumuz hizmet asla fahiş fiyatlarla önünüze koyulmamaktadır, tam aksine olabildiğince ekonomik biçimde sizlere sunulmaktadır. Sizlere sunulan bu hizmet, asla kişi ve kurumlar ile sınırlı değildir. Firmamız kim olduğunu ayırt etmeksizin her müşterisine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Döşeme işlemi, koltuk yenileme adına oldukça önemlidir. Eskimiş ve kullanılmayan koltuklarınız döşeme işlemi sayesinde yeni bir koltuğa dönüşebilir. Üstelik bu işlem oldukça ucuzdur. Koltuğunuzu atmak ve yerine yeni koltuk almak yerine, döşeme yaptırabilir ve eskisinden güzel koltuklara sahip olabilirsiniz. Birçok döşeme, kumaş dokusu ve renk seçenekleri bulunmaktadır. İçerisinden evinize en uygun olanını seçebilir ya da firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Çatalçeşme koltuk tamiri konusunda en iyi firmalardan birisi olarak bizler, tamir ettiğimiz koltukları adeta yeniliyoruz. Firmamıza eski koltuklarınızı teslim ederek günler sonrasında yeni birer koltuğa sahip olabilirsiniz. Firmamızın tamir ettiği koltuklar birçok doğa olayına karşı dayanıklıdır. Dışarıdan bir darbe olmaz ise koltuklarınız on yıllar boyunca dayanıklılığını koruyabilmektedir.

Sandalye ve Berjer Döşeme

Sandalye döşeme, koltuk döşeme, Ofis büro koltuk tamiri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Berjer döşeme ve tamiri olarak, her model koltuk,berjer,sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Çatalçeşme koltuk döşeme ve tamiri

Çatalçeşme koltuk döşeme ve tamiri

Koltuk, sandalye, berjer, ofis büro koltukları tamiri ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
WhatsApp