0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu 1998 yılından itibaren faaliyet gösteren İstanbul koltukçu uzman kadrosu, kalite anlayışı müşteri odaklı olması neticesinde kısa zamanda İstanbul geneli hak ettiği saygın yeri almıştır.

“En iyi reklam mutlu müşterilerdir” parolası ile yola çıkan firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet etmek adına tüm İstanbul geneli Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki merkezleri hizmet vermektedir. “İstanbul Koltukçu” markasını “Kalite ve Güven” ile özdeşleştiren firmamız sektöre Özel Ölçüde her modeli yaparak sektöre imzasını atmıştır. İş ve yaşam dengesinin sürdürülebilir düşünce üzerinden ilerlediği fikrine inanan İstanbul Koltukçu, Evlerinizdeki çeşitli kullanım senaryolarını göz önünde bulundurarak; tasarım stratejisini insan odaklı, yaşam kalitesini arttıran ve eco sistemi koruyan ürün alternatifleri çerçevesinde kurgulayarak yola çıkmıştır.

Koltuk döşeme ve tamir

Koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz. Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz koltuk. kanepe. berjer veya sandalye için bizlerden almış olduğunuz fiyatta mutabık isek evinize servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran koltuk takımları, çekyat takımları, sandalye, berjer, puf  veya salon takımlarımız geliyor. Küçülen yaşam alanları nedeniyle açıla bilir ve ayrıla bilir koltuk takıları, çok önemli. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin İstanbul koltukçu firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz.

Başta ev tipi koltuk ve kanepeler olmak adına her türlü ofis ve iş yeri koltukları dahil döşeme ve tamir işlemlerini yapmaktayız. Yaptığımız işlerle ilgili referanslarımızı koltuk döşeme örnekleri sayfasından görebilirsiniz Bu bağlamda bünyemizde birbirinden kıymetli ve değerli zanaat sahibi ustalarımız ile her daim iç dinamiklerimizi geliştirerek yaptığımız işlerde maksimum memnuniyet hedeflemekteyiz. Avrupa Yakasında Küçükçekmece genel merkezimiz ve Şişli atölyemiz ile, Anadolu yakasında Ümraniye atölyemiz olmak üzere 3 farklı atölye ve servis araçlarımızla bir telefonla adresinize kadar gelerek koltuk tamir ve döşeme taleplerinize cevap veriyoruz. Dileyen müşterilerimiz fiyat teklifi almak için WEB sayfamız üzerinden yönergeleri takip ederek bizlere ulaşıp fiyat teklifi alabilirler.

Paylaş
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us