0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

İstanbul Koltukcu

KOLTUK DÖŞEME

Ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü oturma gruplarının ister tamir, ister sıfırdan imalat olsun tüm döşeme ve giydirme işlerini yapmaktayız. Koltuk döşeme işleri için bizleri tercih eden müşterilerimize çok geniş kumaş ve deri döşeme seçenekleri sunarak hayalindeki koltuğa kavuşmayı amaçlayan firmamız yaptığı tüm işlerde 2 yıl garanti vermektedir. Beğenmek sizden imal etmek üretmek bizden parolası ile yola çıkan firmamız sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacaktır.

Koltuk tamiri ve yüz değişiminde yılların kazandırdığı tecrübeye sahip bir kadronun, estetik ile buluştuğu noktada biz varız. Güvenli bir adresin, zarafet ile buluşması, sizlerden gelen örnek Modeller ve Fikirler doğrultusunda eskiye yenilik katılır.

 

 

KOLTUK TAMİRİ

Oturma gruplarında meydana gelen, sünger çökmeleri, iskelet kırılmaları, kumaş sökülmeleri, deri yırtılmaları, oturak yeri çökmeleri, ayak kırıkları vs gibi her türlü tamiratları da firmamızdan hızlı kaliteli ve güvenli bir şekilde alabilirsiniz.

Koltuk döşemelerin insan hayatındaki yeri büyüktür. Tartışmasız her insan rahat ve dinç bir bedene sahip olmak için koltuk döşemelerini çok büyük bir özen ve titizlikle seçer. Vücudun dinlenmeye olan ihtiyacı baz alınarak yapılan koltuğun insan hayatındaki yeri önemlidir.

Elbette rahatlık, huzur ve iyi bir konfor için sağlam döşemelere ihtiyaç vardır. Çünkü kötü döşenmiş bir koltuğun sırt ve bek ağrısının yanı sıra kişiyi psikolojik olarakta rahatsız ve huzursuz eder. Bununla beraber kullanım süresi ve ömrü kısa olur. İşte bu yüzden koltuk döşemesi alınırken çok iyi araştırma yapılması ve sonuçların önceden analiz edilmesi gerekir.

Paylaş
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us