0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Klasik Koltuk Döşeme

Klasik Koltuk Döşeme

İSTANBUL KOLTUKCU

Evlendiğinizden beri aynı koltuk takımını mı kullanıyorsunuz? Ya da koltuklarınız yeni olmasına rağmen çıkaramadığınız lekeler mi var? Yırtık kumaş parçaları, eskimiş döşemeler, solmuş renkler ve çok daha fazlası için klasik koltuk döşeme firmamız hizmetinizde. Artık evinizde bulunan modası geçmiş koltuklarınızı döşemelerini değiştirerek yepyeni ve modern bir havaya sokabilirsiniz. Dekorasyon dergilerinde gördüğünüz koltuk takımları size çok da uzak değil. Beğendiğiniz koltukların kumaşlarını evinizdeki koltuklara döşeterek uygun fiyatlı çözümler yaratabilirsiniz. Klasik koltuk döşeme işlemi firmamız tarafından uzun yılardır yapılmakta olup tecrübeli çalışanlarımız sayesinde tüm kumaşlar mükemmel bir şekilde koltuklarınıza adapte edilir. Aynı zamanda koltuklarınızın içerisinde bulunan sünger yapılar da yenilenir ve zamanla kalitesini kaybetmiş sünger yapılar ilk günkü konforuna kavuşur. Döşemesi değişen koltuklarınızı gören yakınlarınız yeni koltuk takımı satın aldığınızı düşünecekler. Oturma gruplarınız, tv koltuklarınız, çalışma sandalyeleriniz ve koltuk döşemesine sahip olan daha birçok ürün firmamız tarafından tamir edilip yenilenebilir.

Klasik Koltuk Döşeme Firması Hizmetleri

Koltuklarınızı bizimle yenilemeye karar verdiğinizde klasik koltuk tamiri firmamız servis araçlarıyla adresinize gelerek yenilenecek mobilyaları alır. Atölyemize taşınan mobilyalar eski döşemelerinden tamamen arındırılarak iskelet yapısında isteğinize bağlı olarak boyama vb. yapılır. İskeleti yenilenen mobilyalar son olarak döşeme işlemlerine tabi tutulur. Sizin seçtiğiniz özellik ve renklerdeki kumaşlarla yepyeni koltuklara sahip olursunuz. Klasik koltuk döşeme bütün bu anlattığımız işlemleri işinin ehli ustalar aracılığıyla yapar. Profesyonel işlemler sayesinde döşemeler kusursuz bir şekilde değiştirilir ve tıpkı mağazadan yeni alınmış gibi görünürler.

Klasik koltuk döşeme firmamız bütün tamir ve yenileme işlemlerini uygun fiyatlarla yapar. Hizmet bedeli döşemesi değişen mobilya miktarına bağlı olarak değişmekte olup firmamız asla sizlerden fahiş fiyatlar talep etmez. Hele bir de mağazalarda satılan klasik koltuk takımlarının fiyatlarını düşünürseniz firmamızla yapacağınız döşeme değiştirme işleminden oldukça karlı çıkacağınızı söyleyebiliriz. Yeni mobilyalara para vermektense uygun fiyata döşemelerinizi değiştirin ve kalan paranızla da başka ihtiyaçlarınızı karşılayın. Koltuklarınızın döşemeleri değiştirilirken birinci sınıf malzeme kullanıldığı için mağazadan alınan mobilyalarla sizin döşemeleriniz arasında hiçbir fark olmayacağına emin olabilirsiniz.

Klasik Koltuk Döşeme Firması İletişim

Klasik kanepe döşeme firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan vizyonu sayesinde kısa sürede herkesin beğenisini kazanan bir döşeme firması haline gelmiştir. Kaliteden ödün vermeyen , hızlı ve uygun fiyatlı hizmetlerimizin siz değerli müşterilerimiz için yeterli olduğuna inanmıyor her geçen gün daha da iyisini yapabilmek için hala çabalıyoruz. Türkiye’nin döşemede lider firması olarak sizlere iyi hizmetler verebilmek bizi onurlandırıyor. Bizimle iletişime geçmek ve ayrıcalıklı döşeme hizmetlerimizden sizde faydalanmak isterseniz, bize ulaşmak için tek bir telefonunuz yeterli. Adres bilgilerinizi vererek koltuklarınızın alınmasını istediğiniz tarihi çalışanlarımıza bildirebilirsiniz. Emin olun pişman olmayacağınız bir döşeme değişim tecrübesi yaşayacaksınız.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Nermin Ağçiçek dedi ki:

    Bende katılıp kazanmak istiyorum şansım bol olsun🙏🏻

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us