0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Döşeme Blog

Koltuk döşeme blog

Koltuk döşeme yaptırır iken aslında yapmanız gereken tek şey koltuğunuz ile barışık olup olmanızdır. Eğer ki koltuğunuzdan memnun iseniz ve seviyorsanız bilin ki her zaman koltuk döşeme daha mantıklıdır. Neden diye soracak olur iseniz yeni koltuk aldığınız zaman hem maddi olarak fazla rakamlar ödemek zorunda kalacaksınız hemde almış olduğunuz koltuğun şu anki koltuk veya oturma grubundan sağlam veya konforlu olup olmayacağından emin olamayacaksınız. Bizler İstanbul koltukçu olarak eskimiş yıpranmış veya renginden sıkılmış olduğunuz koltuklarınızı evinizden alıp evinize teslim ediyoruz. Kumaşlarda ise bu yılın tren olan sadelik dikkat çekiyor. Açık renkler, kahve tonları, bejin yanı sıra zeytin yeşili, uçuk pembe, petrol mavisi gibi renkler öne çıkıyor. Altın sarısı, beyaz gibi zıt ve sıcak-soğuk renklerin birlikte uyguluyoruz.

İstanbul koltukçu firması yapmış olduğumuz ve kullanmış olduğumuz kumaş, deri ve süngerlere 2 yıl garanti vermekteyiz. Bu sene de bol bol köşe koltuk kaplama göreceğiz. Tek fark işlevselliğinin artırılmış olması. Ayrılabilir modüller, raflı ve açılabilir tasarımlar 2018 koleksiyonlarına çoktan eklendi. 2018 avangard koltuk tamıkları tasarımların yılı oldu. Bu rüzgar artık dinmeye başladı. En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran koltuk takımları, çekyat takımları, sandalye, berjer, puf  veya salon takımlarımız geliyor. Küçülen yaşam alanları nedeniyle açıla bilir ve ayrıla bilir koltuk takıları, çok önemli. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin İstanbul koltukçu firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz. 2000’li yılların başında yükselişe geçen modern çizgiler, minimalist tavır yine gündemde. Yalınlık, sadelik ve fonksiyonellik çok trend. Koltuğunuzun yenilenmesi işin çok büyük bütçeler ayırmanıza gerek yoktur her şehirde ve semtte kolayca koltuk döşeme ve tamiri firması bulabilirsiniz, ilk önce koltuğunuz işin firmalardan ön fiyat talebi isteyerek ilk değerlendirmenizi yapabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Küçük salonların kurtarıcısı köşe koltuklar artık mobilyacıların vazgeçilmez ürün modelleri arasında ve her yıl koleksiyonda en az bir adet köşe modeli bulunmaktadır.

İstanbul Koltukçu sizleri misafir etmekten mutluluk duyar ve hayırlı günler diler.

Paylaş
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us