0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Neler Yaparız.?

Neler yaparız.? koltuk döşeme, koltuk tamiri, sandalye, döşeme chester kanepe, köşe koltuk takımı ve her model koltuk ne oturma grupları yüz değişimi ve imalatı yapmaktadır. Koltuk döşeme denilince akla gelen ilk güvenilir isim İstanbul koltukçu olmaktadır.

Firmamız koltuk, sandalye, berjer, kanepe, ofis büro koltukları, cafeterya restaurant koltukları gibi ev ve iş yerlerinde kullanılan her türlü oturma gruplarının tamir ve döşemelerini yapmaktadır. Aynı zamanda siz değerli müşterilerimize özel ölçü koltuk veya oturma grupları imalatı da yapmaktadır.

Koltuk döşeme firması olarak siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere vermeye çalışıyoruz. Resmini bizler ile paylaşmış olduğunuz koltuk. kanepe. berjer veya sandalye için bizlerden almış olduğunuz fiyatta mutabık isek evinize servis aracı yönlendirmekteyiz. Servis aracımız sizlere ulaştığında araç içerisinde bulunan kumaş örneklerini siz değerli müşterimize sunmaktadır.

Daha sonrasında ise yine servis aracımızda bulunan sipariş fişine sizlerin koltuk veya kaplatmak istediğiniz kanepe için seçmiş olduğu kumaş markasını  ve kodu yazarak’tan notunu almaktadır sipariş fişimizi karşılıklı olaraktan okuyup imzalıyorsunuz bu sözleşmenin bir nussası sizlere verilmektedir. Ürünleriniz evinizden alındığı gün itibari ile 7 gün içinde pırıl pırıl yapılarak siz değerli müşterilerimizin evine teslim edilir.

Kumaşlarda ise bu yılın tren olan sadelik dikkat çekiyor. Açık renkler, kahve tonları, bejin yanı sıra zeytin yeşili, uçuk pembe, petrol mavisi gibi renkler öne çıkıyor. Altın sarısı, beyaz gibi zıt ve sıcak-soğuk renklerin birlikte uyguluyoruz.

En çok tercih edilen ürünlerin başında günlük hayatı kolaylaştıran koltuk takımları, çekyat takımları, sandalye, berjer, puf  veya salon takımlarımız geliyor. Küçülen yaşam alanları nedeniyle açıla bilir ve ayrıla bilir koltuk takıları, çok önemli. Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin İstanbul koltukçu firması tasarımlara yansıması artık kaçınılmaz.

İSTANBUL GENELİ ÜCRETSİZ SERVİS

İstanbul geneli koltuk döşeme ve koltuk, çekyat, sandalye, berjer ve her model salon takımlarının imalatı yapmaktayız. siz değerli müşterilerimize güven dolu adımlarla ilerlemekteyiz. sizlere whatsapp üzerinden ulaştığınız anda müşteri temsilcimiz sizlere en hızlı şekilde cevap verecektir.

Paylaş
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us