0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Büro Koltuk Tamiri

Ofis Büro Koltuk Tamiri

Ofis Büro Koltuk Tamiri

Ofis ve bürolarımızdaki koltuklarda mesai saatleri boyunca oturuyoruz. Tüm çalışmalarımızı üzerinde yaptığımız bu koltukların konforu bel ve sırt sağlığımız açısından çok önemli. Uzun süreli çalışmalarda farkında olmadan belimize yük verecek pozisyonlarda kalabiliyoruz ve doğal olarak bel fıtığına davetiye çıkarıyoruz. Konforlu bir çalışma hayatı için yapmamız gereken iyi bir çalışma koltuğu temin etmek.

Yeni bir çalışma koltuğu satın almak için bütçe ayırmak istemiyorum diyorsanız hiç merak etmeyin, zaten yeni bir ofis koltuğu almanıza gerek de yok, Bizim firmamız ofis büro koltuk tamiri açısından en iyi firmalardan ve çalışma alanlarınızdaki tüm koltukları gayet kolay ve hızlı bir şekilde yenileyebilir.

Ofis büro koltuk tamiri mesai saatlerinizi harcadığınız tüm ofis mobilyalarınıza uygulanabilir.  Eskimiş, döşemesi kalkmış, renkleri solmuş mobilyalar içerisinde çalışarak performansınızı düşürmeyin. Yeni ve sapasağlam mobilyalar sizi işinize daha çok bağlayacak.  Tamir işlemlerinde koltuklarınızın döşemesi tamamen değiştirilir. Renk ve kumaş uygulaması sizin seçiminize göre uygulanır. Bu sayede ofisinizde zevkinize göre yeni bir dekorasyon da yapabilirsiniz.

Ofis Büro Koltuk Tamiri FiyatlarıOfis Büro Koltuk Tamiri

Ofis büro koltuk tamiri yaptırmak isteyenler sayemizde çalışma alanlarını uygun fiyatlara yeniliyor. Bildiğiniz gibi mobilyaların yenilerini almak oldukça pahalı bir işlem. Yeni mobilya almak yerine döşeme değiştirmekle uygun fiyata sıfır koltuklara sahip olmanız mümkün. Firmamız tarafından tamir edilen koltuklar, uzun süre kullanılabilecek kaliteye sahiptir. Ofis büro koltuk döşeme ve tamiri birinci sınıf kumaş ve iç malzemelerle yapıldığı için yeni koltuklarınız lekelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.  Firmamızda tamir fiyatları kumaşı değişen koltukların sayısı ve ölçüsüne göre belirlenmektedir. İsteğinize göre koltuklarınızın iskelet yapısı da boyanabilir.

Ofis büro koltuk tamiri firmamızda tüm bu tamir işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Cuma günü ofisinizin kapanmasıyla yenilenmeye gönderilen mobilyalarınızı pazartesi işe başlarken teslim alabilirsiniz.

Ofis Büro Koltuk Tamiri Firması Hakkında

Ofis büro koltuk tamiri firmamız vizyonu her zaman işinde iyi ustalarla çalışarak sizlere kaliteli üretimler sunmaktır. Bu vizyon gereği olarak kumaş ve sünger alımlarımızı en kaliteli malzemelerden seçerek yapıyoruz. Firmamız işinin ehli çalışanlar ve kaliteli malzemeleri sayesinde yıllardır Türkiye’deki bir numaralı Koltuk döşeme ve tamir firması.

Bizi Türkiye’de sayılı firmalardan biri yapan en önemli şeylerden biri de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem. Tüm döşeme değişim işlemlerimizi sizin zevkinize ve tercihlerinize göre uyguluyoruz. Firmamız aynı zamanda değişecek olan tüm döşemeleri evinizden alarak tamir işlemi bittikten sonra tekrar size teslim etmektedir. Ayrıcalıklı hizmetlerimiz sayesinde sıradan koltuk tamiri firmalarından farklı olarak döşemelerinizi hızlı ve temiz bir şekilde değiştiriyoruz.

Mükemmel işçiliğimiz evlere taşıma hizmetlerimiz en çok tercih edilen ofis büro koltuk tamiri firması olmamızı sağlıyor. Sizleri de firmamızda ağırlayarak hizmetlerimizi anlatmak için en kısa zamanda atölyemize bekliyoruz.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Zehra Er dedi ki:

    Yapmış olduğunuz işleri beğenerek takip ediyorum yeni şubeniz hayirli olsun Sarıyer/Istanbul

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp us