0530 734 37 27

Sosyal Medyada Biz}

Teşvikiye koltuk döşeme ve tamiri

Teşvikiye koltuk döşeme ve tamiri

Teşvikiye Koltuk Döşeme ve Tamiri

Teşvikiye Koltuk Döşeme ve Tamiri hizmetlerimiz bugüne kadar binlerce müşterimizin hayatını kolaylaştırmıştır. Oldukça uygun fiyatlarla sunduğumuz tüm koltuk tamir, koltuk kaplama, sandalye döşeme, berjer döşeme, çekyat tamiri çalışmalarımızı en kısa zamanda almak ve ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde karşılamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın ilk hedefi olan müşteri memnuniyeti, bu alanda başarılı olmasını sağlayan en önemli faktördür. Bu sebeple işimiz ne olursa olsun koltuk döşeme ve kaplamalarından tamirine kadar tümünde siz değerli müşterilerimizi maddi manevi memnun etmeye çalışırız. Müşterilerimizin memnuniyetini geçici olarak değil kalıcı olarak kazanmak için ise verdiğimiz hizmetlerin kalitesini her geçen gün arttırırken fiyatları düşük tutmaktayız.

Uygun fiyatlarla koltuk döşeme ve koltuk kaplama hizmeti veren firmamızın her gün artan hizmetlerinden yararlanmak için bizimle en kısa süre içinde iletişime geçebilirsiniz. Hem avantajlı yollardan hem de en kaliteli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız koltuk döşemesi ve tamiratı ve koltuk kaplaması denilince oldukça iyi hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizi ile çalışmak için sizleri beklemektedir, Teşvikiye’de ve İstanbul’un her hangi bir yerinde sizlere alabileceğiniz en kaliteli koltuk kaplama, döşeme ya da koltuk tamir hizmetlerini sunacağımızın garantisini şimdiden veriyoruz. Sizler de diğer tüm müşterilerimiz gibi verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak masrafsız ama kaliteli bir şekilde koltuk tamir ve döşeme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İstanbul’da ya da Teşvikiye’de bizden farklı bir firma aramanıza gerek kalmadan, alacağınız en iyi hizmetler için bizimle iletişim kurmaya hemen başlayın.

Teşvikiye Koltuk Döşeme

Teşvikiye Koltuk Döşeme konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanız için geliştirdiğimiz hizmetlerimiz, her geçen gün büyümekte ve genişlemektedir. Hizmetlerimizin kalitesini ve hizmetlerimizi ulaştırdığımız müşteri sayısını zamanla arttırmamızın etkisiyle her geçen gün eskisinden daha başarılı bir firma oluyoruz. Koltuk, sandalye, berjer, puf, jozefin, chester kanepe döşeme konusunda müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak zevkli ve modern tasarımlar ile onları buluşturuyoruz. Bunun yanında uygun fiyatlarla koltuk döşeme hizmetleri alacağınızın garantisini de şimdiden veririz.

Teşvikiye Koltuk Tamiri hizmetlerimiz kapsamındaki tüm koltuk tamir işlemleri, alanında oldukça profesyonel hale gelmiş elemanlarımız tarafından karşılanmaktadır. Sizler de diğer binlerce müşterimiz gibi gönül rahatlığıyla koltuk tamir, sandalye tamiri, berjer tamiri, sandalye döşeme, koltuk döşeme ve imalatı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Koltuk döşeme ve tamir firması olarak siz müşterilerimiz için kullandığımız malzemeler ve döşeme kumaşları / derileri ülkemizin seçkin firmalarının ürünleri olup son moda taytüyü kumaş, kadife kumaş, flok kumaş, saten kumaş, nubuk kumaş vs vs ve deriler üretici firma garantisindedir. Yapılacak işçilik de İstanbul koltukcu  olarak bizlerin garantisindedir. Teşvikiye’de koltuk döşemeci arıyor iseniz en iyi fiyat en kaliteli hizmet İstanbul koltukçu’dur sizlere bir telefon kadar yakınız.

Sandalye Döşeme

Sandalye döşeme, koltuk döşeme Ofis büro koltukları tamiri ve çok daha fazlası firmamızla ilk günkü temiz ve konforlu haline kavuşabilir. Yıllar önce aldığınız koltuklar zaman geçtikçe ilk günkü kalitesini kaybedip dinlenme zamanlarınızda sizi rahatsız edebilir. Firmamız yaptığı döşeme ve tamir değişimlerinde size mobilyalarınızı ilk aldığınızdaki konforu da vaat ediyor.

Berjer döşeme ve tamiri olarak, her model koltuk,berjer,sandalye renk ve cila değişimleri de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KREDİ KARTINA 4 TAKSİT 

Teşvikiye koltuk döşeme ve tamiri

Teşvikiye koltuk döşeme ve tamiri

Koltuk döşeme, sandalye döşeme, berjer döşeme, ofis büro koltukları tamiri ve koltuk imalatı gibi bizlerden alacak olduğunuz her hizmetin karşılığı kredi kartlarınız ile 4 taksite kadar taksitlendirme yaparak aylık küçük ödemelere bölebilir, bütçenizi koruyabilirsiniz.

Paylaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Ara
WhatsApp